film instruktażowy jak używać futerału na książki
O mnie

Filcowe FifaRafa: autorski butik Moniki Tatki & Piotra Tyszczyka

Filcowe początki

Filcowe FifaRafa to autorski butik, w którym prezentuję swoje prace. Bardzo pomaga mi w tym mój mąż Piotr, służąc radą i pomocą. Można powiedzieć, że to on był sprawcą FifaRafa, bo poprosił mnie o uszycie podróżnego futerału na książkę, który służyłby jako ochrona podczas przewożenia jej w teczce w drodze do pracy. Zaprojektowałam więc futerał podróżny, który wielokrotnie modyfikowałam i testowałam, by wybrać najlepszy filc i wymiary futerału. Pierwsze futerały kupowali moi znajomi i ich zachwyty nad funkcjonalnością i wzorem futerału zachęciły mnie do poszerzania oferty i tworzenia innych filcowych produktów. Obecnie rozwijamy z mężem mój butik i mamy nadzieję, że w sieci znajdą się nowi kupujący, którym będziemy mogli zaoferować moje wyroby.Moje zasady

Każdy produkt jest zaprojektowany i wykonany przeze mnie. Każdemu poświęcam dużo uwagi, kontroluję czy jest mocno zszyty, czy nie ma wystających nitek, nierówności. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że każdy z nich nieco się od siebie różni, bo nie jest to produkt masowy, ale w tym tkwi jego urok i indywidualność.
Zawsze też podchodzę indywidualnie do zamówienia, konsultuję wymiary, doradzam w kwestii kolorystyki. Dla mnie odbiorca moich prac i jego zadowolenie jest najważniejsze.


Modyfikacja i nowe wzory

Jeżeli nie znajdujecie w moim sklepie produktu, którego szukacie napiszcie do mnie! Razem ustalimy jak ma wyglądać produkt, dobierzemy kolory i wymiary tak, by jak najlepiej spełniał swoje zadania. Chętnie podpowiem i doradzę, byście byli zadowoleni z nabytego produktu.

Dlaczego grafitowy filc?

Zdecydowały o tym wielomiesięczne testy przy sprawdzaniu, który filc jest najlepszy, testowaniu jego wytrzymałości, odporności na uszkodzenia czy zabrudzenia. Rezultatem tej pracy był wybór filcu grafitowego, dwustronnego o grubości 3 mm, który okazał się najlepszy: sprężysty, mocny, długo zachowujący swój pierwotny stan. To filc miły i "ciepły" w dotyku, świetnie zabezpieczający delikatne rzeczy dzięki temu, że ma odpowiednią grubość. Kolor  grafitowy kojarzy się z elegancją i dobrym smakiem, trudno go też zabrudzić i bardzo łatwo wyczyścić: delikatnie przetrzeć gąbką z szarym mydłem lub płynem do prania a potem przemyć wodą.


Zapraszamy na zakupy!
Monika i Piotr

Wszystkie te piękne fotografie futerałów we wnętrzach wykonała Klaudyna Schubert, której bardzo dziękujemy!
https://www.facebook.com/KlaudynaSchubert/

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.